Gossos
Crianza
Cadells
Informació
Login
Idioma
Gos ...
cercar
cercar microxip
cercar Treball
A la recerca d'una nova llar
estadístiques
Salut estadístiques
Shows
Shows
Sementals
listado completo
(Aptes de Cria)
llistat per País
Femelles
listado completo
(Aptes de Cria)
llistat per País
Criador ...
cercar
veure actius
Raça
Condicions per a l'apte de cría
calendari de gestació
calendari de primeres setmanes
línies PLC
Cadellades ...
... prevista
... nascuda
Informació ...
Enllaços
database banner
FCI documents
Estándar-FCI(PDF)
Iniciales de los libros de orígenes (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
polski
Exposition Canine Nationale
2009-07-19
Exposition Canine Nationale, França
Judge Grzegorz Robak (Polònia)
Sementals
Classe Cadells
Djemdi du Domaine de la Combe Noire
Dinooka du Domaine de la Combe Noire
D'Loubot de l'Arche du Férion
very promising
Drakkar du Domaine de la Combe Noire
Disqualified
Classe Jove
Dark'Silver de la Louve Blanche
excel·lent
Dolfus des Gardiens de la Cour
excel·lent 1.
Best Junior
Desty du Jardin d'Arcos
Good
Devil'Grey de la Louve Blanche
Disqualified
Classe intermèdia
Doan des Plaines de l'Est
excel·lent 1.
Crying Wolf Yarl Yanatos
excel·lent 2.
Damon du Clos des Guerriers
excel·lent 3.
Dheer'Syb-Ooh de la Mollynière de Lo'Scale
Good
Classe Oberta
Ckoo Mah' Akk de la Mollynière de Lo'Scale
excel·lent
Bel Canto du Domaine de la Combe Noire
excel·lent 1.
res. CAC
Blue Jean du Domaine de la Combe Noire
excel·lent 2.
Crying Wolf Robin Hood
molt bo
Akaycashtatra
Good
Classe de Treball
Art z Viktoriinej záhrady
excel·lent 1.
CAC
CACS
D'Kazakh des Plaines de l'Est
Good 2.
Classe Campió
Crying Wolf Volos
excel·lent 1.
BOB
BIG
Furcas z Peronówki
excel·lent 2.
Femelles
Classe Cadells
Łatana z Peronówki
Desiree de la Blackwolfdog Compagnie
Dabelska Zena du Domaine de la Combe Noire
Damasca du Domaine de la Combe Noire
Duchesse-Hood de la Seven Loup Cie
Downy Diamond de l'Ame des Loups
very promising 1.
Crying Wolf Elyxir
very promising 2.
Danka de la Blackwolfdog Compagnie
very promising 3.
Classe Jove
Dracula's Daugther de la Louve Blanche
excel·lent 1.
Dree Y'Mell de la Mollynière de Lo'Scale
excel·lent 2.
Darwen de la Louve Blanche
molt bo 3.
Di'Sun-Shiynn de la Mollynière de Lo'Scale
Disqualified
Classe intermèdia
Cyrianne du Domaine de la Combe Noire
excel·lent
Laudaj Girios dvasia
excel·lent 1.
CAC
CACS
Chaa'Rey Charushila du Domaine de la Combe Noire
excel·lent 2.
Corail du Domaine de la Combe Noire
excel·lent 3.
D'Louna de l'Arche du Férion
excel·lent 4.
Chimere
molt bo
D'June des Plaines de l'Est
molt bo
Cassiope du Domaine de la Combe Noire
Good
Deva'Kalicz du Clos des Guerriers
Disqualified
Classe Oberta
Crying Wolf Valli
excel·lent 1.
res. CAC
Baika du Domaine de la Combe Noire
excel·lent 2.
Arimminum Hindiana
Good
Classe Campió
Chinook du Domaine de la Combe Noire
excel·lent 1.
Bakal du Domaine de la Combe Noire
excel·lent 2.