psy
hodowla
szczenięta
informacje
Login
język
pies ...
szukaj
szukaj nr chip
szukaj wyszkolenie
szukają nowych domów
statystyka
zdrowie statystyka
wystawy
wystawy
psy
kompletna lista
(ogólnie)
lista wg państw
suki
kompletna lista
(ogólnie)
lista wg państw
hodowca ...
szukaj
pokaż aktywne hodowle
rasa
wymagania hodowlane
kalendarz ciąży
pierwsze tygodnie ciąży
linie CSV
miot ...
... planowany miot
... urodzone
informacje ...
linki
database banner
dokumenty FCI
wzorzec FCI(PDF)
początkowe strony księgi hodowlanej (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
Català
25.eme Nationale D'Elevage Speciale Bergers de l'Est
2006-09-03
Nevers, Francja
sędzia Bernard Trainel (Francja)
& Jean Claude Larive (Francja)
psy
klasa szczeniąt
Boomerang of Joalland's Bay
wybitnie obiecująca
Ares z Kopáčkova dvora
wybitnie obiecująca
Bhar'Ook-Arlow de la Mollynière de Lo'Scale
wybitnie obiecująca
klasa młodzieży
Aaron du Clos des Guerriers
doskonała 1.
Eros les P'tits Loups d'Amour
doskonała 2.
Ares Junior de la Seven Loup Cie
doskonała 3.
Crying Wolf Robin Hood
doskonała 4.
klasa pośrednia
Ar'Wan de la Mollynière de Lo'Scale
doskonała 1.
CAC
CACS
Ar'Kann de la Mollynière de Lo'Scale
doskonała 2.
Crying Wolf Quirinus
bardzo dobra 3.
klasa otwarta
Cosmo Daniel Elite Fenics
doskonała 1.
res. CAC
Crying Wolf Merlin
doskonała 2.
U'Apache
doskonała 3.
Rex du Center Club Moloss Wolf
bardzo dobra 4.
klasa championów
Nexus Titan van Rijneckerhof
doskonała 1.
suki
klasa młodszych szczeniąt
Bess des Gardiens de la Cour
wybitnie obiecująca
Akira Be de l'Ame des Loups
wybitnie obiecująca
najlepsze szczenię
BIS 1.-Baby-
Arimminum Hindiana
wybitnie obiecująca
klasa szczeniąt
Aneli z Kopáčkova dvora
wybitnie obiecująca
Bee'Lownn de la Mollynière de Lo'Scale
wybitnie obiecująca
Bee'Shaad de la Mollynière de Lo'Scale
wybitnie obiecująca
Akéla z Kopáčkova dvora
wybitnie obiecująca
Akela od Starkej
wybitnie obiecująca
najlepsze szczenię
BIS 1.-Puppy-
klasa młodzieży
Anechka du Clos des Guerriers
doskonała 1.
najlepszy junior
Utah z Molu Es
doskonała 2.
klasa pośrednia
A'Shoona de la Mollynière de Lo'Scale
doskonała 1.
Velane du Center Club Moloss Wolf
doskonała 2.
klasa otwarta
V'Yanna Vopa
doskonała
Cosmo Daniel Elite Farah
doskonała 1.
BOB
CAC
CACS
BIS
Tyrane du Clos des Deux Sapins
doskonała 2.
res. CAC
Finta Eden severu
doskonała 3.
U'Zeeva
doskonała 4.