image

spodziewany miot

flagpl * 2023-01-31 Chasing Glory
Eyko Silesian Hunter x Żetnia Maika II z Peronówki

kontakt: Amanda Olszewska

Ciechanów, 06-400 Poland /Polska

+48 785 813 702

AmandaOlsz@wp.pl

www.chasinggloryfci.com

najwcześniejszy termin odbioru: 2023-03-15

ojciecmatka
Eyko Silesian HunterŻetnia Maika II z Peronówki
2018-12-24urodzony2017-11-08
A(0/0)HDA
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NDWN/DW
MHN/N
Eyko Silesian Hunter Cuki Amant Gris Akkon de Molay Drak Lupus Bohemia Genao
Becky z Kamenaček
Grey spod Ďumbiera Dino z Rosíkova
Arys z Oravy
Agi Silesian Hunter Ferral z Deštné hory Art Mijaver
Beky Šedý samotář
Agía Illiás Norský vlk Art z Viktoriinej záhrady
Fantazie z Vlčí chaloupky
Żetnia Maika II z Peronówki Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Qareen z Peronówki Draco z Peronówki Akim Slnečný dvor
Merry Bell z Molu Es
Kasdeya z Peronówki Iran Zemplínska oblast'
Jolly z Molu Es

flagpl * 2022-12-30 Chasing Glory
Eros Storm Body Vlčí Démon x Glory Miracle Mia

kontakt: Amanda Olszewska

Ciechanów, 06-400 Poland /Polska

+48 785 813 702

AmandaOlsz@wp.pl

www.chasinggloryfci.com

najwcześniejszy termin odbioru: 2023-02-17

ojciecmatka
Eros Storm Body Vlčí DémonGlory Miracle Mia
2016-11-19urodzony2020-10-12
BHDA
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/DWDWN/N
MH
Eros Storm Body Vlčí Démon Abbath Drink Džin Vom Elli-Rudel Birger Nanuk vom Dreiburgenblick Cirus spod Ďumbiera
Ela Zlatá Palz
Caandy II od Úhoště Drink Džin z Vlčí chaloupky
Unique od Úhoště
Caya Vlčí tlapka Akaj Vlčí tlapka Enor Malý Bysterec
Gira Dakmat
Beta Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Glory Miracle Mia Max spod Ďumbiera Enar spod Ďumbiera Artex Radov dvor
Arys z Oravy
Heja Fončorda Milo Ruskov dvor CS
Ejma Fončorda
Bella Ezer Miracle Mia Kitt Malý Bysterec Cäsar von der Wolfsschleife
Cila Malý Bysterec
Daya zo Slovenskej rozprávky Artex Saris wolfs
Bessy zo Slovenskej rozprávky

flagus * 2022-10-22 Greyfarer
Boomdabash Revolution x Greyfarer Ashira

kontakt: Jing H.

Los Angeles /Stany Zjednoczone

info@greyfarer.com

http://www.greyfarer.com

najwcześniejszy termin odbioru: 2022-12-17

ojciecmatka
Boomdabash RevolutionGreyfarer Ashira
2020-06-14urodzony2017-08-02
A2HDA2
EDNormal
N/NDMN/DM
N/NDWN/DW
MHN/N
Boomdabash Revolution Wolker Vogel Lupi del Montale Anori Pura Gioia Hron Radov dvor
Gioia Zlatá Palz
Querel Lupi del Montale Chett Malý Bysterec
Dáša Chlumecké podzámčí
Orava Maly Bysterec Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora
Askia Slnečný dvor
Connie Vlčí tlapka Akaj Vlčí tlapka
Beta Vlčí démon
Greyfarer Ashira Jestan II z Peronówki Corgoň Vlčí démon Alex z Čakajovského dvora
Aida Vlčí démon
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es
Łojma II z Peronówki Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es

flagcz * 2022-07-04 od Úhoště
Calvin Crazy Soul x Jara III Od Úhoště

kontakt: Ing. Hana Kaufmanová

Suchý důl 7, 43151 Klášterec nad Ohří /Czechy

+420 604 506 884

hankawolfdog@gmail.com

http://www.wolfdog.wbs.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 2022-08-22

ojciecmatka
Calvin Crazy SoulJara III Od Úhoště
2017-02-24urodzony2018-12-19
A/AHDA (0/0) (CZ)
0/0ED0-0 (CZ)
N/DMDMN/N
N/NDWN/DW
MH
Calvin Crazy Soul Barum Tasha Enor Malý Bysterec Ajax od Miščicha
Krásna Ruskov dvor CS
Grace Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora
Askia Slnečný dvor
Bessy Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Jara III Od Úhoště Green Tawy Dragontail Norský vlk Curt z Vlčího dubu
Fantazie z Vlčí chaloupky
Ennie Tawy Ares Jasmine Eyes
Welcoming Wolf Eden severu
Xuki II od Úhoště Buck II od Úhoště Dero Sotis
Moki od Úhoště
Brie Lostris Erik z Věrné smečky
Annie z Holštejna

flagpl * 2022-07-01 Raspberry Wolf
Aik z Vlčích Makov x Borejsza III z Peronówki

kontakt: Agnieszka Kos Leszek Kożdoń

Jasna Rola, 84, 43-346 Bielsko-Biała, Polska /Polska

+48602864949

raspberrywolffci@gmail.com

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Aik z Vlčích MakovBorejsza III z Peronówki
2015-03-06urodzony2017-12-31
AHDA
0ED0/0
N/NDMN/DM
N/DWDWN/N
MHnicht getestet
Aik z Vlčích Makov Caro od Starkej Issar Kollárov dvor Milo Ruskov dvor CS
Ada Kollárov dvor
Cesna Lupus Bohemia Genao Gáj Jimili CS
Aretha Hanka z Vlasatic
Cokkie Vikvel wolf Luk Radov dvor Atos Stín vlka
Heňa Radov dvor
Ajša Vikvel wolf Enar spod Ďumbiera
Jasa spod Ďumbiera
Borejsza III z Peronówki Bary Stříbrný úplněk Cork Stín vlka Dak Kollárov dvor
Bonie Mrazivé ticho
Dina Doubravka z Vlčí chaloupky Dak z Rosíkova
Ajga Reolup
Dantalion II z Peronówki Ferral z Deštné hory Art Mijaver
Beky Šedý samotář
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es

flaglt * 2022-06-30 Girios dvasia
Ulialia II Z Peronówki x Vip Och Girios dvasia

kontakt: Daiva Rimaityte

Savalku 1, 71041 Griskabudis /Litwa

+370 619 29370

daiva.wolfdog@gmail.com

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Ulialia II Z PeronówkiVip Och Girios dvasia
2016-11-08urodzony2019-11-04
HD A (0/0)HDA
0/0ED0/0
N/DMDMN/N
N/NDWN/N
MH
Ulialia II Z Peronówki Isegrim von der Wolfsschleife Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Grace von der Wolfsschleife Brit Radov dvor
Arlen spod Ďumbiera
Kasdeya z Peronówki Iran Zemplínska oblast' Athos Chocholan
Hexa Zemplínska oblast'
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Vip Och Girios dvasia Yrovel II z Peronówki Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Jaud Malý Bysterec Eligo z Peronówki
Askia Slnečný dvor
Wolfin Girios dvasia Mephisto van Goverwelle Amor van Goverwelle
Berry Veľký jarok
Bite Pilkoji Girios dvasia Amír z Vlčej rokliny
Laudaj Girios dvasia

flagde * 2022-06-18 von Da Ma Kennel Wolf
Lloyd von Keschla x Crying Wolf 1996 Grace

kontakt: Gabriele und Cosimo Conte

Schlosstrasse 43 , 78357 Mühlingen /Niemcy

07775/3959899

gabriele.abbenhausschmid@gmail.com

http://www.von-dama-kennel-wolf.de

najwcześniejszy termin odbioru: 2022-08-13

ojciecmatka
Lloyd von KeschlaCrying Wolf 1996 Grace
2015-12-25urodzony2015-10-07
A / BHDB1
0 / 0EDO
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Lloyd von Keschla Casanova-Yasu von Keschla Siggi od Úhoště Hero od Úhoště
Ko-Ko z Molu Es
Chye-Z'Ddey de la Mollynière de Lo'Scale Crying Wolf Rambo
Cyntia spod Ďumbiera
Crying Wolf 1996 Siwa Crying Wolf Yam Issar Kollárov dvor
Crying Wolf Flash
Crying Wolf Icey Blue de la Louve Blanche
Crying Wolf Uma
Crying Wolf 1996 Grace Crying Wolf Dalibor Quenno od Úhoště Doran z Ponického dvora
Moki od Úhoště
Crying Wolf Demon Borko Kollárov dvor
Crying Wolf Afra
Crying Wolf Mimosa Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór

flagcz * 2022-06-10 Navarrewolf
Ell Cid Vlčí tlapka x Esha Tawy

kontakt: Soňa Radkovičová

/Czechy

+420

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Ell Cid Vlčí tlapkaEsha Tawy
2015-07-04urodzony2014-04-18
A(0/0)HDA(0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Ell Cid Vlčí tlapka Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven Draco z Peronówki
Orin od Úhoště
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es
Gira Dakmat Azar Zelený paprsek Hero od Úhoště
Axa od Rajské chvojky
Borka II z Rosíkova CS Omar z Krotkovského dvora CS
Bena od Kubinca
Esha Tawy Ares Jasmine Eyes Darek z Údolí ticha Dak Kollárov dvor
Alexa z Porčova mlýna
Cavern z Věrné smečky Dat Šedý chlup
Dia Dakmat
Welcoming Wolf Eden severu Bengie z Katusického dvora Bony z Města Sadské
Dolores Eden severu
Paige Eden severu Crying Wolf Lupus
Ešír Eden severu

flagcz * 2022-05-23 Střípek snů
Krek Srdcerváč x Uno Sabra Grey Střípek snů

kontakt: Jaroslava Smištíková

Příční 108/2, 664 47 Střelice /Czechy

+420 731 182 977

stripeksnu@gmail.com

http://www.wolfdog.name/

najwcześniejszy termin odbioru: 2022-07-11

ojciecmatka
Krek SrdcerváčUno Sabra Grey Střípek snů
2016-12-09urodzony2017-03-08
A(0/0)HDA/A
0-0ED0/0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Krek Srdcerváč Secchi Lupusek Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven
Juvart z Peronówki
Callisto z Peronówki Dak z Rosíkova
Alistair Wolf z Peronówki
Gája Srdcerváč Crying Wolf Echo Hitt spod Ďumbiera
Arys z Oravy
Arimminum Avetajga Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Uno Sabra Grey Střípek snů Jorett Volch Grey Střípek snů Baladin ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Dayen Sotis Cherokee Eden severu
Alkyona Sotis
Annabela z Vlčí boudy Bounty z Blatnických vinic Unkas z Molu Es
Aika z Vlčího dubu
Qesta Eden severu Argo Sokolí oko
Julie z Litavské kotliny