image

camada planificada

flagcz * 2023-04-15 Aeghyra
Invictus Gannicus Salto del Lupo x Aegir Rexxar Vlčí Štěstí

contacto: Sára Marangoni

38601 Přešťovice /República Checa

+420 734 114 008

info@aeghyra.cz

https://www.aeghyra.cz

entrega más temprana: 0000-00-00

PadreMadre
Invictus Gannicus Salto del LupoAegir Rexxar Vlčí Štěstí
2018-09-29nacido2018-05-19
AHDA/A
0ED0/0
N/NDMN/DM
N/NDWN/DW
MH
Invictus Gannicus Salto del Lupo Bajkal od Našej vlčice Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora
Askia Slnečný dvor
Agira Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Belthil del Salto Crazy Soul Yipon z Peronówki Bakain Grey Diamond
Peymakilir z Peronówki
Bessy Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Aegir Rexxar Vlčí Štěstí Arimminum Ras Croll Norak Passo del Lupo
Cuphea
Arimminum Dwyn Ezechiele Olim Palus
Arimminum Bahira
Asma Zara Miracle Mia Juri Oskár Dór Baladin ArQeVa
Helena Oskár Dór
Asta z Opoja pod hájom Ir Oskár Dór
Etna od Starkej

flagpl * 2023-01-31 Chasing Glory
Eyko Silesian Hunter x Żetnia Maika II z Peronówki

contacto: Amanda Olszewska

Ciechanów, 06-400 Poland /Polonia

+48 785 813 702

AmandaOlsz@wp.pl

www.chasinggloryfci.com

entrega más temprana: 2023-03-15

PadreMadre
Eyko Silesian HunterŻetnia Maika II z Peronówki
2018-12-24nacido2017-11-08
A(0/0)HDA
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NDWN/DW
MHN/N
Eyko Silesian Hunter Cuki Amant Gris Akkon de Molay Drak Lupus Bohemia Genao
Becky z Kamenaček
Grey spod Ďumbiera Dino z Rosíkova
Arys z Oravy
Agi Silesian Hunter Ferral z Deštné hory Art Mijaver
Beky Šedý samotář
Agía Illiás Norský vlk Art z Viktoriinej záhrady
Fantazie z Vlčí chaloupky
Żetnia Maika II z Peronówki Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Qareen z Peronówki Draco z Peronówki Akim Slnečný dvor
Merry Bell z Molu Es
Kasdeya z Peronówki Iran Zemplínska oblast'
Jolly z Molu Es

flagpl * 2022-12-30 Chasing Glory
Eros Storm Body Vlčí Démon x Glory Miracle Mia

contacto: Amanda Olszewska

Ciechanów, 06-400 Poland /Polonia

+48 785 813 702

AmandaOlsz@wp.pl

www.chasinggloryfci.com

entrega más temprana: 2023-02-17

PadreMadre
Eros Storm Body Vlčí DémonGlory Miracle Mia
2016-11-19nacido2020-10-12
BHDA
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/DWDWN/N
MH
Eros Storm Body Vlčí Démon Abbath Drink Džin Vom Elli-Rudel Birger Nanuk vom Dreiburgenblick Cirus spod Ďumbiera
Ela Zlatá Palz
Caandy II od Úhoště Drink Džin z Vlčí chaloupky
Unique od Úhoště
Caya Vlčí tlapka Akaj Vlčí tlapka Enor Malý Bysterec
Gira Dakmat
Beta Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Glory Miracle Mia Max spod Ďumbiera Enar spod Ďumbiera Artex Radov dvor
Arys z Oravy
Heja Fončorda Milo Ruskov dvor CS
Ejma Fončorda
Bella Ezer Miracle Mia Kitt Malý Bysterec Cäsar von der Wolfsschleife
Cila Malý Bysterec
Daya zo Slovenskej rozprávky Artex Saris wolfs
Bessy zo Slovenskej rozprávky

flagde * 2022-11-30 Malá Bosorka
Drake Darkstar Amant Gris x Fleur Malou Grey Diamond

contacto: Tanja Wächter

Zur Sauerkanzel, 9, 33165 Lichtenau /Alemania

01781422886, 01781422886

canislupus80@gmx.de

http://www.mala-bosorka.de/

entrega más temprana: 0000-00-00

PadreMadre
Drake Darkstar Amant GrisFleur Malou Grey Diamond
2014-05-27nacido2016-11-21
Good (A2)HDA1
NormalEDFrei/ 0
N/DMDMN/N
N/NDWN/N
N/NMH
Drake Darkstar Amant Gris Bengie z Katusického dvora Bony z Města Sadské Aran Kanakor CS
Elza z Braunsteinova dvora CS
Dolores Eden severu Akim Reolup
Bira od Chrudimky CS
Grey spod Ďumbiera Dino z Rosíkova Bux z Krotkovského dvora CS
Vebi z Rosíkova
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór
Fleur Malou Grey Diamond Secchi Lupusek Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven
Juvart z Peronówki
Callisto z Peronówki Dak z Rosíkova
Alistair Wolf z Peronówki
Ylva z Peronówki Bakain Grey Diamond Argos Spirit of the Wolf
Culsu z Peronówki
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es

flaglt * 2022-11-16 Girios dvasia
Ulialia II Z Peronówki x Vip Och Girios dvasia

contacto: Daiva Rimaityte

Savalku 1, 71041 Griskabudis /Lituania

+370 619 29370

daiva.wolfdog@gmail.com

entrega más temprana: 0000-00-00

PadreMadre
Ulialia II Z PeronówkiVip Och Girios dvasia
2016-11-08nacido2019-11-04
HD A (0/0)HDA
0/0ED0/0
N/DMDMN/N
N/NDWN/N
MH
Ulialia II Z Peronówki Isegrim von der Wolfsschleife Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Grace von der Wolfsschleife Brit Radov dvor
Arlen spod Ďumbiera
Kasdeya z Peronówki Iran Zemplínska oblast' Athos Chocholan
Hexa Zemplínska oblast'
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Vip Och Girios dvasia Yrovel II z Peronówki Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Jaud Malý Bysterec Eligo z Peronówki
Askia Slnečný dvor
Wolfin Girios dvasia Mephisto van Goverwelle Amor van Goverwelle
Berry Veľký jarok
Bite Pilkoji Girios dvasia Amír z Vlčej rokliny
Laudaj Girios dvasia

flagpl * 2022-10-31 Raspberry Wolf
Leszy II z Peronówki x Borejsza III z Peronówki

contacto: Agnieszka Kos Leszek Kożdoń

Jasna Rola, 84, 43-346 Bielsko-Biała, Polska /Polonia

+48602864949

raspberrywolffci@gmail.com

entrega más temprana: 0000-00-00

PadreMadre
Leszy II z PeronówkiBorejsza III z Peronówki
2014-12-27nacido2017-12-31
B (1/1)HDA
0ED0/0
N/NDMN/DM
N/NDWN/N
MHnicht getestet
Leszy II z Peronówki Altaj Norský vlk Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Fantazie z Vlčí chaloupky Agar Reolup
Barča z Ponického dvora
Ibona Radov dvor Iran Zemplínska oblast' Athos Chocholan
Hexa Zemplínska oblast'
Ibona Kysucká hviezda Ben Zlatá žila
Doris Kysucká hviezda
Borejsza III z Peronówki Bary Stříbrný úplněk Cork Stín vlka Dak Kollárov dvor
Bonie Mrazivé ticho
Dina Doubravka z Vlčí chaloupky Dak z Rosíkova
Ajga Reolup
Dantalion II z Peronówki Ferral z Deštné hory Art Mijaver
Beky Šedý samotář
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es

flagus * 2022-10-22 Greyfarer
Boomdabash Revolution x Greyfarer Ashira

contacto: Jing H.

Los Angeles /Estados Unidos

info@greyfarer.com

http://www.greyfarer.com

entrega más temprana: 2022-12-17

PadreMadre
Boomdabash RevolutionGreyfarer Ashira
2020-06-14nacido2017-08-02
A2HDA2
EDNormal
N/NDMN/DM
N/NDWN/DW
MHN/N
Boomdabash Revolution Wolker Vogel Lupi del Montale Anori Pura Gioia Hron Radov dvor
Gioia Zlatá Palz
Querel Lupi del Montale Chett Malý Bysterec
Dáša Chlumecké podzámčí
Orava Maly Bysterec Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora
Askia Slnečný dvor
Connie Vlčí tlapka Akaj Vlčí tlapka
Beta Vlčí démon
Greyfarer Ashira Jestan II z Peronówki Corgoň Vlčí démon Alex z Čakajovského dvora
Aida Vlčí démon
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es
Łojma II z Peronówki Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es

flagde * 2022-09-19 von Isegrims Erben
Trapper Grey Střípek snů x Cosma Aliona von Isegrims Erben

contacto: Christin Werner Christian Brion

An der alten Kreisstraße 1, 14476 Potsdam /Alemania

vonisegrimserben@gmail.com

http://www.von-isegrims-erben.de

entrega más temprana: 2022-11-14

PadreMadre
Trapper Grey Střípek snůCosma Aliona von Isegrims Erben
2016-11-09nacido2019-12-10
A(0/0)HDA1
0-0EDO
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MHN/N
Trapper Grey Střípek snů A'Natan A'Demon Antares
Astrid a'Pantoscle
Zanna Bianca Arimminum Lion
Lira
Hope Grey Střípek snů Baladin ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Cordy Grey Střípek snů Czambor z Vlčího dubu
Bonnie z Kopáčkova dvora
Cosma Aliona von Isegrims Erben Cair Potomok vlkov Ares Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora
Badia z Věrné smečky
Frei Malý Bysterec Aron Malý Bysterec
Askia Slnečný dvor
Dobrica vom Dreiburgenblick Arandil Outlaws Heaven Dark Chakka Šedý chlup
Orin od Úhoště
Brixa vom Dreiburgenblick Cirus spod Ďumbiera
Ela Zlatá Palz

flagit * 2022-09-18 dei Serlupi
Agar Tlukwaan x Brightsmile Bertilla

contacto: Serena Balliana Stefano Dagnino

Via Colombera, 12, 31020 Sernaglia della Battaglia (TREVISO) /Italia

+393318281040, 3318281040

ballianaserena@gmail.com

entrega más temprana: 2022-11-19

PadreMadre
Agar TlukwaanBrightsmile Bertilla
2014-03-21nacido2017-11-25
A/AHDA
ED0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MHN/N
Agar Tlukwaan Athos zo Suchovských hájov Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Jolka Radov dvor Amor Gabčov dvor
Ibona Kysucká hviezda
Binky Lostris Erik z Věrné smečky Bref od Tištínského potoka
Assay z Věrné smečky
Annie z Holštejna Kelt z Molu Es
Carey Šedý chlup
Brightsmile Bertilla Foresta Incantata Boromir Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup Tristan
Bernie z Uher
Mia Inuit King Arthur
Helly Passo del Lupo
Kimberly Inuit Zeus
Fiji