psy
hodowla
szczenięta
informacje
Login
język
pies ...
szukaj
szukaj nr chip
szukaj wyszkolenie
szukają nowych domów
statystyka
zdrowie statystyka
wystawy
wystawy
psy
kompletna lista
(ogólnie)
lista wg państw
suki
kompletna lista
(ogólnie)
lista wg państw
hodowca ...
szukaj
pokaż aktywne hodowle
rasa
wymagania hodowlane
kalendarz ciąży
pierwsze tygodnie ciąży
linie CSV
miot ...
... planowany miot
... urodzone
informacje ...
linki
database banner
dokumenty FCI
wzorzec FCI(PDF)
początkowe strony księgi hodowlanej (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
Català
II. Európska výstava ceskoslovenského vlciaka
1998-06-07
Nitra, Słowacja
sędzia Oskar Dóra (Słowacja)
psy
klasa młodzieży
Nuk Šedá eminence
doskonała 1.
zwycięzca młodzieży Derby Winner
Aron Vlčie údolie
doskonała 2.
Beno II z Rosíkova CS
doskonała 3.
klasa otwarta
Artex Radov dvor
doskonała
Akim Reolup
doskonała
Milo Ruskov dvor CS
doskonała
Hero Južná čast'
doskonała
Dark Trenčan
doskonała 1.
CAC
Class Winner
Freeking z Molu CS
doskonała 2.
res. CAC
Cézar z Krotkovského dvora CS
doskonała 3.
Bux z Krotkovského dvora CS
bardzo dobra
Aramis Bastila CS
bardzo dobra
Dar Kysucká hviezda
bardzo dobra
Dan Zemplínska oblast'
dobra
Michal Šedá eminence
dobra
klasa użytkowa
Casanova Zlatá žila
bardzo dobra
Hasso z Kladenské záře CS
bardzo dobra
klasa championów
Colt Zepeř CS
doskonała 1.
Flit z Rosíkova CS
doskonała 1.
najlepszy weteran
Adon Irpruš
doskonała 2.
Alf od Pavlišina CS
doskonała 2.
suki
klasa młodzieży
Baša Borina-Dolný Hričov
doskonała
Borka II z Rosíkova CS
doskonała 1.
zwycięzca młodzieży
klasa otwarta
Klea Ruskov dvor CS
doskonała
Grácia Dór
doskonała
Eda Slňava
doskonała
Cera od Parákov
doskonała
Agarka Saberus
doskonała
Fatima z Molu CS
doskonała
Lery Šedá eminence
doskonała
Miňa Ruskov dvor CS
doskonała 1.
BOB
CAC
European Winner
Bega z Krotkovského dvora CS
doskonała 2.
Beta II z Rosíkova CS
doskonała 3.
Fehérlófia Durcás Dorka
bardzo dobra
Fehérlófia Arany Alma
bardzo dobra
Doris Kysucká hviezda
bardzo dobra
Arwen Potomok vlkov
bardzo dobra
Ajša Mrazivé ticho
bardzo dobra
Agima Perla Moravy
bardzo dobra
klasa użytkowa
Asy od Zejdy CS
bardzo dobra
klasa championów
Aja Frovan
doskonała
Asta od Grandtnerov CS
doskonała
Amálka od Buližníku CS
doskonała 1.
Asta Šinárikov dvor CS
doskonała 1.
najlepszy weteran
Brita Mabosa CS
doskonała 2.